MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsgrupp 14424346
nr 1442 4346
Trädgårdsgrupp
3 delar, alumunium. Diameter: 66cm. Höjd: 65cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:24:31
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr